Чи може бути підвищена температура тіла при кисті яєчників?

Одним із найчастіших захворювань серед жінок є кіста яєчника. На різних форумах можна неодноразово натрапити на скарги від дівчат та жінок на цю проблему. Кіста – своєрідна порожнина, яка може мати нагноєння та доставляти дискомфорт під час статевого акту. За будь-яких нездужань, рекомендується звертатися до фахівця, щоб уникнути нагноєння.
Сучасна медицина дозволяє благополучно лікувати кісту без ускладнень, важливо своєчасно діагностувати захворювання та забезпечити хворий спокій, у тому числі статевий. Причини виникнення хвороби можуть бути різними. Частими причинами можуть стати запалення та гормональні зміни. На ранніх стадіях та в невеликих розмірах ці утворення успішно лікуються пігулками.

Чи може кіста яєчника давати температуру?
Часто кіста дає підвищену температуру, адже це запальний процес. Іноді може траплятися відсутність симптомів. Виявити хворобу може тільки лікар на огляді. Досить часто на ранніх стадіях кіста може виявлятися. Тому слід у разі виникнення перших нездужань, звертатися до лікаря. Після огляду можна поставити діагноз. Краще вдатися до УЗД.

Яка температура при кисті яєчника?
Найчастіше зустрічається температура 37. Це з наявністю інфекції в організмі жінці. Вкрай не рекомендується виконувати самостійне лікування, адже тільки фахівець може діагностувати та допомогти пацієнтці. Рекомендується дотримуватися постільного режиму. Важливо уникнути розриву кіста та поширення інфекції надалі.

Як виходить із організму кіста яєчника?
Невеликі освіти заведено лікувати ліками. Сьогодні кожен може одержати лікування на ранніх стадіях за допомогою медикаментів. Виводяться невеликі утвори природним шляхом. Їх не видаляють. Якщо ж освіта велика і лікар вирішує проводити операцію, то кіста видаляється хірургічно. Видалення кісти досвідченим фахівцем у добрій клініці проходить без наслідків і пацієнти успішно відновлюються протягом кількох тижнів. За допомогою варто звертатися лише до кваліфікованої клініки з добрим рівнем обслуговування.
Після прийому таблеток можуть зустрічатися ознаки розсмоктування кісти. Найчастіше призначається гормональне лікування. Пацієнток може перестати турбувати біль унизу живота. Нормалізуються місячні. У будь-якому випадку після лікування слід робити повторне УЗД, щоб переконатися, що воно пройшло успішно. Адже дуже часто кіста може утворюватися під кінець циклу.

Які симптоми при кисті яєчника?

Перше, на що слід звернути увагу:

1. Змінилася частота та тривалість місячних. Частою ознакою є затримка. Місячні можуть бути нестабільними. Наприклад, частою скаргою пацієнток і те, що менструація настає два дні, потім припиняється і знову приходить. Таким чином, серед частих скарг, як відсутність місячних, так і їх надто часто поява (2-3 рази на місяць).
2. Ниючі болі внизу живота. Можуть бути схожими на болі при місячних, часто відзначається ниючий та ріжучий характер. У таких випадках негайно звертайтеся до лікаря. Щоб благополучно позбутися нагноєння і уникнути перекруту ніжки кісти, варто негайно робити лікування. Але лише з досвідченим фахівцем.
3. Температура. На ранніх стадіях її може бути. Потім у хворих часто зустрічається 37,5 і якщо сильне нагноєння, то може бути вищим.

Як зрозуміти, що лопнула кіста яєчника?

• Різкий біль унизу живота. Вона може заважати рухам та навіть ходьбі. Жінка може зомліти. Якщо кіста лопнула, необхідно терміново привезти пацієнта до лікарні. Тому що порожнину доведеться чистити і не можна зволікати з перевезенням хворої до лікарні.
• Запор та порушення роботи ШКТ це одна з найчастіших причин. Неможливість сходити до туалету відбувається через те, що виявляється тиск кишечника на матку. У такому разі пацієнтці роблять клізму та знімають запалення.
• Гарячка. Порушення роботи серця та задишка говорять про необхідність термінової госпіталізації хворої.
Слід пам’ятати, що видалення кісти це не вирішення проблеми, це не усуває причини. Гормональні збої слід лікувати разом із вашим лікарем. Відновлення після операції – тривалий процес. Тому слід звертатися до лікаря при перших захворюваннях.

Чим можна збити температуру при кисті яєчника?
При кисті необхідно звернутися до фахівця та усунути причину захворювання, як і його наслідок. Температура свідчить, що у організмі відбувається запалення. Якщо ж ви під час лікування почуваєтеся погано, слід проконсультуватися зі своїм лікарем або негайно вдатися до госпіталізації. Збити температуру можна стандартними лікарськими препаратами. Не рекомендується пити знеболювальне, адже воно може змінити картину про хворобу і пацієнтові здаватиметься, що все гаразд. Кіста не вирок. Своєчасне лікування та сумлінне дотримання правил відновлення допоможуть раз і назавжди усунути проблему.

Поширити

Статті